Cariere

Locuri de munca

Inginer Constructor

Descriere job:

Elaborare Proiecte Tehnice si Detalii de Executie pentru specialitatea structuri de rezistenta.

Cerinte:

- calificare in domeniu

- experienta minim 3 ani in activitatea de proiectare a structurilor de rezistenta

- experienta in utilizarea Codurilor Europene (Eurocod) de proiectare constituie un avantaj

- cunostinte solide in utilizarea softurilor: Axis VM; AutoCad; MS Office

- permis auto cat. "B"

- responsabilitate, perseverenta si spirit de echipa

- disponibilitate de deplasare in tara si in Europa

Responsabilitati:

- intocmirea de calcule ingineresti : analiza structurala liniara si neliniara bazata pe M.E.F.

- intocmirea breviarelor de calcul si a planselor de executie

- editare, plotare

- prezenta in santier in vederea intocmirii Proceselor Verbale si a Fazelor Determinante

Va oferim:

Posibilitatea de a va alatura unui colectiv dinamic si profesionist.

Remunerare in functie de performante.

Posibilitate de pregatire continua.

Aplica pentru job